Maszyna energetyczna

Maszyna energetyczna

African Safari Hunting – Polowanie w Afryce Areas

Istnieje więcej możliwości polowania w Afryce dzisiaj niż kiedykolwiek wcześniej. Kontynent afrykański stanowi najlepszy stosunek jakości do ceny w całym świecie polowanie z wielu safari dziś kosztują mniej niż polowanie w USA. Afryka była tradycyjnie dzieli się na trzy główne regiony polowań Wschodniej, Środkowej i Południowej Afryki.timbertrade.pl/tarcica/

Afryka Wschodnia to, co większość ludzi sobie wyobrazić, kiedy myślą o klasycznym safari przeszłości w Kenii i Tanzanii. Są to tradycyjne wielkie safari gry w prawdziwie dzikich terenów koncentrujące się głównie na wielkim Lew, lampart, bawół, Deskmar czapki reklamowe słoń i różnorodność gatunków równiny gra jak Soból, Roan, Kudu, Eland, Waterbuck itp

Afryka Środkowa ma dżungle i otwarte sawanny, Pigmejów i rzadkie gatunki takie jak nieuchwytny Bongo, największy ze wszystkich Afrykańskiej Antelope Giant Lord Derby Eland, mistyczne duikers i karzeł bawoły.

I wreszcie masz Afryka Południowa składający się z RPA, Botswanie, Namibii, Zimbabwe i Zambii. Te kraje gospodarzem 70% wszystkich polowań w Afryce z pełnym Big 5 Safari do krótkich polowań równiny gry.

Różnice w polowanie Wschód, Afryka Środkowa i Południowa są świetne. Czynniki kosztów, kondycji fizycznej, wcześniejszych doświadczeń Afrykańskiej i pożądanych gatunków są niezbędne do planowania safari. Geografii, klimatu i siedlisk dyktować fauny dostępne, a przygoda nieograniczony wybiera tylko te obszary, które wspierają zdrowe populacje z jakości trofea zwierząt. Korzystanie z wszystkich naszych zasobów możemy dostosować swoje plany afrykańskiego safari polowania.

Istnieją trzy podstawowe typy obszarów łowieckich w Afryce dzisiaj:

Koncesja Areas- tych obszarach są rozległe bezludne połacie zwykle graniczących z parkiem narodowym lub zachowania. Koncesje w zakresie wielkości od 100.000 akrów do ponad miliona akrów.
Wpis zawdzięczamy