Maszyna do pisania

Maszyna do pisania

Biblijna Coaching Filip i Etiopczyk Dziennik

Teraz Anioł Pański powiedział do Filipa: „Idź na południe do drogi-pustyni drogowego, które idzie w dół z Jerozolimy do Gazy.” Tak zaczął się, a na swojej drodze spotkał etiopskiego eunucha, ważny urzędnik odpowiedzialny za wszystkie skarbca Candace, królowej etiopskiej.producent drzwiczek kominkowych Ten człowiek udał się do Jerozolimy, do kultu i na drogę do domu siedział w rydwanie czytając księgę proroka Izajasza. Duch powiedział Filipowi: „Idź do tego rydwanu i pozostać w jego pobliżu.”

A Filip podbiegł do rydwanu i usłyszał mężczyzna czyta proroka Izajasza. „Czy rozumiesz, co czytasz?” zapytał Filipa. „Jak mogę”, powiedział, „chyba że ktoś tłumaczy mi to?” Więc zaprosił Filipa, aby wsiadł i spoczął przy nim.

Maszyna do pisania

Eunuch czytał ten urywek Pisma:

„On był prowadzony, jak owca na rzeź, i jak baranek przed Shearer milczy, więc on mc-ac.pl nie otworzył ust swoich. W jego poniżenia został pozbawiony sprawiedliwości. Kto może mówić o jego potomków? Na jego życie zostało zrobione z ziemi. „

Eunuch zapytał Filipa: „Powiedz mi, proszę, kto jest prorok mówi, siebie lub kogoś innego?” A Filip rozpoczął się tym samym fragmencie Pisma i opowiedział mu Dobrą Nowinę o Jezusie.

Maszyna do pisania

Kiedy udał się wzdłuż drogi, przybyli nad jakąś wodę, a eunuch rzekł: „Spójrz, tu jest woda. Dlaczego nie mogę być ochrzczony?” I kazał zatrzymać wóz. Następnie oba Filip i dworzanin zeszli do wody i Filip ochrzcił go. (Dz 8: 26-38 NIV)

Największy na Ducha

Ten scenariusz między Filipa ewangelisty i podróżowanie urzędnik z Etiopii jest bez szwu przypadek interwencji coachingowej (Należy pamiętać, że nie we wszystkich przypadkach będzie tak proste, jak ten). W tym przypadku nieskomplikowana jak może się wydawać na powierzchni trener jest nadal odpowiedzialny za postrzeganie otwór do relacji coachingowej.
Wpis zawdzięczamy http://www.ctpb.szczecin.pl