Masyzna drukarska

Masyzna drukarska obfitująobfitują one w niebezpieczną grę i stada równiny gry, a podyktowane ich bliskość do parków i rezerwatów. Obszary te wytwarzają najwyższej jakości Lew, bawół, słoń i doskonałą Leopard, jak również.

Prywatnych gruntów Rancza Conservancies- Obszary te są dość duże (20.000 do 120.000 akrów), a oprócz RPA, są przede wszystkim nieogrodzony. Oferują one najlepszą polowanie równiny grę, a bez wątpienia produkować najlepsze Leopard w Afryce. Kilka prywatnych właścicieli gruntów w niektórych krajach afrykańskich południowych połączyli swoje właściwości razem do ogromnych połaci, niektóre wielkie jak milion akrów, a Conservancy urodził. Korzystanie ścisłych limitów i przepisów niektóre z tych rezerwatach takich jak Save chroniony w Zimbabwe mieć zdrowe populacje wszystkich wielkiej piątki i może zaoferować doskonałe safari na wszystko z krótkiego 7-dniowego równiny gry polowanie do pełnej kolekcji safari.

Wspólny Tribal Zaufanie Lands- porównanie z tymi typami obszarów byłyby ogromne Native Indian Rezerwacje w Stanach Zjednoczonych. Około 30 lat temu niektóre rządy afrykańskie zaczęły programy, które bezpośrednio korzystają ich rdzennych mieszkańców. Rezultatem było ognisko i podobne programy, które odgrywają zasadniczą rolę w ukazywaniu społeczności lokalnych, że ochrona i właściwe zarządzanie przyrody ma prawdziwą wartość dolara. Fundusze pochodzące z polowań sportu wlewa się do rodzimej gospodarki budować szkoły, zapewnienie dochodów utraconych plonów i poprawy jakości życia zarówno dla mieszkańców i przyrody. Obszary te mają doskonałą polowania na grubą zwierzynę w rozsądnej cenie, zwłaszcza dla słoni i bawołów.

Wpis zawdzięczamy blog o modzie